T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
GAZİANTEP / ARABAN - Araban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Şbt

Okulumuzdan Mezun Olan Öğrencilerimizin Dikkatine

E-Mezun Portalına Üye Olun İş İlanlarından Haberdar Olun

Şbt

Okul Pansiyonumuz 05.02.2018 Pazartesi sabah 08:00 da Açılacaktır. Kalorifer ve diğer hizmetler bu tarihten itibaren aktif olacaktır.

Tüm Öğrencilerimize duyurulur.

Ock

Değerler eğitim kapsamında Aralık ayının değerli ve örnek öğrencisi seçilen 11-T sınıfından Furkan SATICI´ya Müdür Yardımıcımız Kadir EMRE tarafında hediyesi ve belgesi verilmiştir.

Ock

Okul futbol takımımız gruptaki ikinci maçını kazanmıştır. 02.01.2018 tarihinde gruptaki son gruptan çıkma maçımızı oynayacağız. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz.

Ara

Ara

Türkiye Bağımlılıkla Mücadele eğitimi kapsamında, uyuşturucu ile mücadele farkındalığı oluşturmak amacıyla okulumuz Psikolojik danışmanı Ramazan Can TÜRKER tarafından öğretmenlere yönelik seminer verildi.

Ara

Okulumuzda Öğretmenlerimize Eba Tanıtım Konferansı Okulumuz Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni Nurettin CANDAN Tarafından Yapıldı

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları bu sene okulumuz öncülüğünde icra edildi. Günler öncesinden idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve de ilçemizdeki diğer okullardaki öğretmen ve öğrencilerimizin de desteği ile yoğun çalışmalar sonrasında herkesin beğendiğini umduğumuz kutlamayı gerçekliştirdik. Kutlama ilçe protokülümüzün de katılımıyla öğretmenlerimizin yemin töreni ve de çeşitli etkinliklerle öğretemenlerimizin bu anlamlı ve güzel gününü daha da güzel hale getirmek istedik. 

Video ve görseller eklenecektir

Kas

Kas

Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin velilerine ziyarette bulundular. Ziyaretimizin kapsamı öğrencilerimizi ve ailelerini daha yakından tanımak, velilelere çocukları hakkında bilgiler vermek, devamsılıklar hakkında ve öğrencilerimizin devam durumları hakkında bilgi vermekti. Ziyaretlerimiz çokolumlu geçti. Velilerimize bizleri misafir ettikleri için ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 

Ekm

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Okulumuzda Tören ve Etkinliklerle Kutlandı

Ekm

Okulumuz öğrenci temsilcimiz öğrenciler arasında yapılan seçim sonucu 96 oy alarak Mehmet BAYKUŞ isimli öğrencimiz seçilmişitr.

Ekm

Okulumnuzda Okul Meclisi ve Öğrenci Temsilcisi Yapılmaktadır

Ekm

Okulumuz rehber öğretmeni Ramazan C. Türker velilerimize ihmal ve istismar konulu konferans verdi

Ekm

Okulumuzda velililerimizle öğrencilerimiz, okul aile birliği ve diğer konularda görüş alışverişinde bulunulmuştur.